Ostim Osb. Mah. 100.Yıl Bul. Ostim Prestij İş Merkezi N:55 C Blok D:45 Yenimahalle/ANKARA
0(312) 922 0262

Hakkımızda

CmA Enerji > Hakkımızda

Biz Kimiz ?

CMA Enerji, SİT Sondaj, firmalarının yaklaşık 30 yıllık deneyimini Zorlu Enerji’nin çözüm ortağı olarak güneş enerjisi sektöründe değerlendiren, müşteri ve paydaşlarına değer katan genç bir firmadır.
Ülkemizin ilk yakıt istasyonu solar santralini gerçekleştiren firmamız, yenilenebilir enerji mevzuatının ve Zorlu Enerji’nin sunduğu avantajları müşterilerine faydaya çevirmek için hizmet vermektedir.
Enerji’nin milli kaynaklarla üretilmesinin önemli bir ülkü olduğunun bilinciyle vatanımızın bu en değerli kaynağından en üst düzeyde yararlanılabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

CMA ENERJİ olarak, sanayi ve konut ölçeğinde müşterilerine Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği’nin elektrik tüketicilerine getirdiği mahsuplaşma ve ihtiyaç fazlasını satın alma imkanını kullanmalarına imkan verecek çatı solar sistemlerinin tasarım, uygulama ve işletme aşamalarının hepsinde Zorlu Solar ’ın üstün ürün, deneyim ve garanti seçeneklerini sunmaktadır.

Misyonumuz

Uzman kadromuz ile Türkiye’nin her bölgesinde, endüstriyel çatılarda güneş paneli kurulumu, projelerin tasarımı, anahtar teslimi ve kontrollerini gerçekleştiren Zorlu Solar ile ortak çalışma gerçekleştirmekteyiz. Zorlu Solar firmasının çözüm ortağı/CMA Enerji firması olarak, enerji sektöründe yenilikçi çözümler elde ederek büyümeyi hedeflemekteyiz.

Deneyimlerimiz

1996 yılında kurulan SİT Sondaj firmamız sondaj, mini kazık ve solar sistemlerin konstrüksiyon imalatlarında kullanılan hidrolik makinaların tasarım, imalat ve ticaretini yapmakla beraber, bu konularda taahhüt işleri de gerçekleştirmiştir..
2015 yılından bugüne kadar 70 MW solar sistem montajı yapan Sit Sondaj ve diğer grup firmalarımızın yaptığı güneş enerjisi sistemi çalışmaları;