Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ? CMA Enerji, yaklaşık 30 yıllık deneyimini güneş enerjisi sektöründe değerlendiren, müşteri ve paydaşlarına değer katan genç bir firmadır. Ülkemizin ilk yakıt istasyonu solar santralini gerçekleştiren firmamız, yenilenebilir enerji mevzuatının ve Solar sistemlerin sunduğu avantajları müşterilerine faydaya çevirmek için hizmet vermektedir. Enerji’nin milli kaynaklarla üretilmesinin önemli bir ülkü olduğunun bilinciyle vatanımızın bu en değerli kaynağından en üst düzeyde yararlanılabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.
Misyonumuz

Misyonumuz

Uzman kadromuz ile Türkiye’nin her bölgesinde, endüstriyel çatılarda güneş paneli kurulumu, projelerin tasarımı, anahtar teslimi ve kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. CMA Enerji firması olarak, enerji sektöründe yenilikçi çözümler elde ederek büyümeyi hedeflemekteyiz.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

CMA ENERJİ olarak, sanayi ve konut ölçeğinde müşterilerine Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği’nin elektrik tüketicilerine getirdiği mahsuplaşma ve ihtiyaç fazlasını satın alma imkanını kullanmalarına imkan verecek çatı solar sistemlerinin tasarım, uygulama ve işletme aşamalarının hepsinde üstün ürün, deneyim ve garanti seçeneklerini sunmaktayız.
POLİTİKAMIZ

POLİTİKAMIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CMA Enerji firması olarak, enerji sektöründe yenilikçi çözümler elde ederek büyümeyi hedeflemekteyiz.
İletişim
© [CMA Enerji] / Tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin